Akcje charytatywne

Szanowni Państwo

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim  nauczycielom, rodzicom i dzieciom za udział we współorganizowanych przez szkołę wydarzeniach, których celem było sprawienie radości osobom potrzebującym.

Z zebranych wspólnie  maskotek, drobnych zabawek i gier  mogliśmy obdarować 150 dzieci, które pozostają pod opieką MOPR-u. Upominki zostały dołączone do paczek ze słodyczami i wręczone dzieciom podczas zabawy mikołajkowej zorganizowanej w sobotę 9 grudnia przez stowarzyszenie Nasze Siedlce.

W akcji pod hasłem –POLACY KRESOWYM STRACEŃCOM – udało nam się spakować 17 paczek świątecznych z produktami spożywczymi, słodyczami i środkami czystości.
Paczki zostały przekazane, poprzez konsulat, dla polskich  bardzo ubogich rodzin oraz dzieci z domu dziecka, zamieszkujących na terenie Grodzieńszczyzny i Wileńszczyzny.

Rodzinie wybranej w ramach Szlachetnej Paczki udało się przekazać wszystkie potrzebne produkty,leki oraz wymarzone upominki świąteczne.

Podczas kiermaszu mikołajkowego, ze sprzedaży przygotowanych przez dzieci, nauczycieli i rodziców ozdób świątecznych, kart,oraz  upieczonych ciast, uzyskaliśmy prawie dwa tysiące złotych.
Kwota ta zostanie przeznaczona na potrzeby rodziny wspieranej w ramach Szlachetnej Paczki.

Gorąco Państwu i dzieciom dziękuję za  przyłączenie się do wszystkich tych akcji. Dziękuję za przekazane produkty, upominki, zabawki, pieniądze. Dziękuję za przygotowane ozdoby, karty i ciasta na kiermasz.
Dzieciom dziękuję serdecznie za zaangażowanie, pomoc w zbieraniu i pakowaniu prezentów, prowadzenie kiermaszu i całe włożone serce.

Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Stępniak