Zadzwoń: 58 303 30 30 - Napisz: splingwista@oswiatalingwista.eu

NASZE SZKOŁY

Język angielski – projekty niezwykłych miast

Dziś podczas zajęć z języka angielskiego uczniowie klasy 4 i 5 przedstawili projekty niezwykłych miast. Jak Wam się podoba?

0 komentarzy

Eko Torba – wyniki

Niezmiernie miło nam przedstawić zwycięzców w konkursie ekologiczno-plastycznym EKO-torba. Komisja konkursowa oceniając projekty brała pod uwagę ideę recyklingu, pomysłowość, estetyczne wykonanie i funkcjonalność torby. Klasy 4-5: Miejsce I: Zalewska Julia… read more →

0 komentarzy

Migawki z klasy drugiej

Uczymy się bawiąc, bawimy się ucząc!

0 komentarzy

7a – Niewidzialny Gdańsk

Niezapomniane wrażenia, mnóstwo pytań i odpowiedzi, refleksje – wycieczkę zaliczamy do mega udanych i polecamy wszystkim.

0 komentarzy

Jesienne dekoracje i ozdoby

Jesienne dekoracje w wykonaniu uczniów z 7b- czyli namiastka lasu w naszej szkole Jesienne ozdoby w nieco innym wydaniu wykonane przez uczniów na lekcji plastyki

0 komentarzy

Pływanie jest fajne!

Pływanie jest fajne! W każdy poniedziałek doskonalimy swoje umiejętności pływackie oraz szlifujemy technikę pływacką. Lecz najważniejsze jest to, że dobrze się bawimy!

0 komentarzy

5a i mikroskopy

Na lekcji biologii uczniowie klasy 5a poznawali tajniki mikroskopowania. Tworzyli własne preparaty mikroskopowe i badali anatomię liścia spichrzowego cebuli . Dobre humory dopisywały.

0 komentarzy

Dzień pustej klasy na przyrodzie

Z okazji ‘Dnia Pustej Klasy” uczniowie klasy 4a spędzili lekcję przyrody na świeżym powietrzu. Po przyrodniczych łamigłówkach, przyszedł czas na ruch i wspólną zabawę.

0 komentarzy

Wakacyjne wspomnienia 4a

Nawet na lekcjach znajdziemy chwilkę na wspomnienia z wakacji. Tak właśnie uczniowie klasy 4a uczą się redagować opisy przedmiotów. I to nie byle jakich, bo właśnie ulubionych pamiątek z wakacji

0 komentarzy

Szkolny konkurs na wykonanie torby ekologicznej pt. EKO-TORBA

Szkolny konkurs na wykonanie torby ekologicznej pt. EKO-TORBA Od kilku lat towarzyszy nam moda na bycie eko. Ten trend przenosi się do wszystkich dziedzin naszego życia. Główną zaletą torb ekologicznych… read more →

0 komentarzy

Pozostałe aktualności →

Kategorie

Facebook

Polecamy

Radio Gdańsk

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Lingwista

Projekt społeczny „Placyk rekreacyjny im. Jacka Malczewskiego„

Back to Top

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że:
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej w formularzach jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. z siedzibą przy

ul. Malczewskiego 51 w Gdańsku, kod pocztowy 80-107,
tel.: 58 303 30 30 adres e-mail:info@oswiatalingwista.eu
Administrator Danych wyznaczył Inspektora Danych Osobowych tj. Jakub Szpojda.
Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: iod@oswiatalingwista.eu,
adres siedziby wskazany w ust. 1)
Celem zbierania danych jest realizacja usług edukacyjno-szkoleniowych, na podstawie wypełnionych formularzy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenia działań edukacyjno-szkoleniowych.
Przewidywane kategorie odbiorców powyższych danych to pracownicy działu rekrutacji, sekretariatu, w tym kadra pedagogiczna oraz kadra kierownicza.
Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu - cele analityczne, w tym profilowanie.*
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu edukacji, szkolenia i przechowywane przez okres przedawnienie ewentualnych roszczeń.
*Do profilowania wykorzystywane będą min. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania,
nazwa domeny, identyfikator urządzenia, a także inne podobne informacje.